

₹ 100000 / PieceGet Latest Price
| Brand | K M Trivedi |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 415 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
| Flow Rate | 20 Ltrs/minute |
| Material Grade | SS304 |

₹ 15000 / PieceGet Latest Price
| Usage/Application | Printing |
| Color | Orange |
| Brand | K M Trivedi |
| Roller Diameter | 50 mm |
| Shape | Round |
| Hardness | 65 HRC |
| Material | Mild Steel (MS) |
| Usage | Construction |

₹ 10000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
Printing rollers



Jay Trivedi (Managing Director)
K M Trivedi Engineering Pvt. Ltd.
5 B, Shyam Ujjwal Estate, Opposite Prasant, Next To Sbi Bank, Bombay Conductor Road, Phase 1, Ahmedabad - 382445, Gujarat, India

